Буріння артезіанських свердловин

Мабуть, українці живуть у Бога за пазухою. Природні умови, ліси, чорноземи, ріки... Тільки користуватися цими багатствами ми не вміємо, на жаль!

Ще досить не так давно ми і не задумувалися про артезіанські свердловини, адже, кілька штихів лопатою і джерельна водичка б’є струмком. Зараз же, навіть, якщо і докопаємся до води, то вживати її і не нашкодити здоров’ю, практично не можливо! Верхні шари ґрунту, з яких відбувається забір води, просякнуті нітратами, пестицидами, іншими забруднюючими хімічними елементами.

Саме тому, постає питання про доцільність мати глибоку повноводну артезіанську свердловину, а чи користуватися, за можливості, криницею, що наповнена ґрунтовими водами, що в посушливий період, взагалі, можуть пересохнути.

Досить часто, саме свердловини є джерелом життєдайної води в заміських будинках, дачах і т.д.

Якщо свердловина для Вас являється актуальним питанням – звертайтеся до нас за допомогою. У нас працюють кращі спеціалісти, що в лічені дні отримають для Вас чисту воду.

В нашому арсеналі, для Вас, можуть працювати кілька установок:

- велика професійна на базі автомобіля ЗІЛ-131;

- мала гідравлічна пересувна установка;

- мала електрична та її модифікація – розбірна (має можливість почастинно переноситися на будь-які важкодоступні ділянки) установки.

Як відбувається процес

ü менеджер зустрічається з Вами на ділянці (відбувається визначення місця буріння свердловини, оцінюється якою установкою відбуватиметься буріння, які матеріали використовуватимуся при посадці колони, заключається договір.

ü на визначений Вами день відбувається сам процес буріння (приїзджає бурова бригада, викопують зумф, виставляють верстат, проводять буровий процес, після повного прошивання оговореного з Вами водоносного горизонту – садять колону, обсипають фільтра кварцевою обсипкою. Опісля, відбувається процес прокачування свердловини до візуально-чистої води.

На цьому завершується процес буріння. Відповідно, до дослідних показників свердловини, що отримали шляхом прокачування, видаємо Вам технічний паспорт на свердловину. Згідно цих показників відбувається підбір відповідного обладнання подачі води до будинку.